top of page

 Cennik

Ceny zabiegów uzależnione są od typu sierści psa. Przez wybór odpowiedniego pakietu zapewnimy pupilowi właściwą pielęgnację, zdrową skórę i włos oraz zadbany wygląd. Cena każdego pakietu zawiera obcięcie pazurów, pielęgnację uszu oraz łapek.

Pozostałe usługi z oferty są wyceniane indywidualnie.

 

Pies długowłosy: rozczesywanie, kąpiel, suszenie, strzyżenie

 

​Kluczowym zabiegiem jest tu dokładna kąpiel oraz suszenie, podczas którego prostuję i napuszam włos, przygotowując go do strzyżenia. Tylko w ten sposób przygotowana szata zapewnia ładną psią fryzurkę o dowolnej długości.

 

Mały pies np. York, Maltańczyk, Shih tzu        od  120 zł


Średni pies np. Cocer spaniel, Pudel               od  150 zł 

               

Pies krótkowłosy: zmniejszenie linienia, kąpiel, suszenie

 

Cóż można robić w salonie z psem o krótkiej sierści? Otóż należy opanować największą zmorę właścicieli tych czworonogów czyli całoroczne gubienie, "sypanie się" krótkich jak igiełki włosów !

W tym celu wykonuję energiczne "masowanie" psa "na scho" i podczas kąpieli, a następnie "wydmuchuję" resztki niepotrzebnej sierści pod mocnym strmieniem suszarki.

Mały pies np. Buldog francuski                       od  70 zł

 

Średni pies np. Beagle                                     od  90 zł

 

Duży pies np. Wyżeł, Labrador                       od 130 zł

Pies o szacie mieszanej: wyczesanie podszerstka, kąpiel, suszenie

 

To typ sierści składającej się z włosa okrywowego i podszerstka, który spełnia ważne funkcje, ale kiedy jest go za dużo zaczyna zbijać sie w kołtuny a nawet filce! Z tego powodu ważne jest regularne wyczesywanie "przerośniętego" podszerstka. Ułatwiają to odpowiednio dobrane narzędzia oraz bardzo mocny wydmuch stacjonarnej suszarki.

Mały pies np. Pomeranian                                   od  110 zł

 

Średni pies np. Owczarek szetlandzki               od  140 zł

 

 

Ceny podane powyżej są cenami orientacyjnymi, dokładny koszt usługi podaję po obejrzeniu psa. Trudny charakter psa może zwiększyć koszt usługi.

bottom of page